Ogłoszenia: 09. 11. 2014 – XXXII Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały oba nasze kościół oraz złożyły ofiarę 100 zł.: Genowefa Puzio, Krystyna Fila, Maria Bieleń, Maria Rębisz, Janina Fila.Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyło się o piękno i czystość naszej świątyni.
  2. Dziś, Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, który jest okazją do podjęcia wytrwałej modlitwy do Boga o pokój na świecie i o przestrzeganie wolności religijnej. Wypełniając przykazanie miłości nieprzyjaciół módlmy się również za prześladowców.Zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”.
  3. W tym tygodniu wspominamy:
    - w poniedziałek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;
    - we wtorek –11 listopada wspomnienie św. Marcina, Święto Niepodległości; podczas Mszy Świętej modlić będziemy się w intencji naszej Ojczyzny;
    - w środę – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika;
    - w czwartek – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
  4. Każdego dnia po Mszy Św. do końca listopada modlimy się za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach
  5. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, w tym tygodniu tematem numeru jest: „Modlitwa za Kościół prześladowany”.
  6. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Powołaniową, gościć będziemy ks. Profesora i kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu, którzy będą dzielić się z nami świadectwem swojego powołania. Klerycy spotkają się po Mszach Św. z ministrantami, lektorami oraz z dziećmi i młodzieżą. Ofiary z tacy na WSD Sandomierz.
  7. W tym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Stefania Panek. Polecając ją Miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…