Ogłoszenia: 02. 11. 2014 – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz złożyły ofiarę 100 zł.: Kazimiera Sudoł, Marta Fila, Stanisław Kozak, Aniela Panek, Józefa Byra.Proszę, by kolejne rodziny (również 5) zatroszczyło się o piękno i czystość naszych obu świątyń.

2. Od dziś, każdego dnia do niedzieli 9 listopada o godzinie 15.30 będziemy odmawiać różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. W pozostałe dni do końca listopada po Mszy Świętej, będziemy modlić się za naszych zmarłych.

3. We wtorek w liturgii wspominamy św. Karola Boromeusza, biskupa.

4. Z racji przypadającej w tym tygodniu pierwszej środy miesiąca Nowenna do MBNP oraz modlitwy za zmarłych o godz. 15:30, w starym kościele.

5. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Rano odwiedzimy chorych w domach. O 15.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia, możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.

6. W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu, po sumie spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.

7. W przyszłą niedzielę również Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym – zbiórka do puszek na organizację „Kościół w potrzebie”.

8. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, w tym tygodniu tematem numeru jest: „Jak bliskich wydobyć z czyśćca”.

9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: Roman i Anna Drelich, Nowy Nart 200zł.