Ogłoszenia: 21. 09. 2014 – XXV Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz zatroszczyły się o nowe kwiaty: Magdalena, Natalia, Katarzyna Rębisz, Alicja Kopeć, Ewelina Stec, Marianna Stec. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o piękno naszej świątyni.
  2. W tym tygodniu patronują nam:
    we wtorek – św. o. Pio, zakonnik;
    w czwartek – bł. Władysław z Gielniowa, zakonnik bernardyńskiego;
    w sobotę – św. Wincenty á Paulo, kapłan.
  3. Przeżywamy dziś 25. niedzielę w ciągu roku, która jest zarazem w naszej ojczyźnie obchodzona jako Dzień Środków Społecznego Przekazu. Przy tej okazji spróbujmy podjąć w naszych rodzinach refleksję na temat, jak korzystamy z tych środków, jakie możliwości one posiadają, ale też jakie niosą zagrożenia i jak możemy się przed nimi ustrzec.
  4. W środę Nowenna do MBNP o godz. 18:00. Od piątku 15 minut przed Mszą św. Nowenna do Bożego Miłosierdzia przed wprowadzeniem Relikwii św. Faustyny.
  5. W niedzielę przypada dzień imienin Bpa Seniora Wacława Świerzawskiego, którego polecamy Waszym modlitwom.
  6. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na remont katedry w Sandomierzu.
  7. Od następnego poniedziałku, 29 września Msze Św. w dni powszednie będą o godz. 17:00.
  8. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, bardzo ciekawy artykuł o cudzie za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
  9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.