Ogłoszenia: 07. 09. 2014 – XXIII Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały nowy i stary kościół oraz zatroszczyły się o nowe kwiaty: Zofia Piela, Maria Serafin, Grażyna Piróg, Bożena Piróg, Renata Niedziałek. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o piękno naszej świątyni.
  2. Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny i katechetyczny. Dzieciom, młodzieży, rodzicom, nauczycielom i wychowawcom życzymy dużo łask Bożych i opieki świętych Patronów.
  3. W tym tygodniu wspominamy:
    w poniedziałek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, odpust w Jeżowem;
    w sobotę – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
  4. Dzisiaj po Mszy św. o 10:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  5. W środę Nowenna do MBNP o godz. 18:00. W piątek 15 minut przed Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  6. W sobotę po Mszy św. zbiórka wszystkich ministrantów ze Szkoły Podstawowej.
  7. Diecezjalne Dni Młodych w tym roku odbędą się w Sandomierzu w dniach 19 - 21 września. Wszelkie informacje na plakacie, zapisy w zakrystii.
  8. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, w tym tygodniu godny uwagi artykuł dotyczący świętowania Dnia Pańskiego.
  9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.