Ogłoszenia: 27. 07. 2014 – XVII Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz zatroszczyły się o nowe kwiaty: Agnieszka Pikor, Monika Furtak, Maria Piela. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o piękno naszej świątyni.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    we wtorek – wspomnienie św. Marty, siostry Łazarza i Marii;
    w czwartek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera;
    w piątek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
  3. Dziś po każdej Mszy św. poświęcenie samochodów z racji św. Krzysztofa.
  4. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Rano odwiedzimy chorych w domach. O 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.
  5. W przyszłą niedzielę na sumie spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.
  6. W sierpniu zachęcamy do podjęcia abstynencji.
  7. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, wiele ciekawych artykułów m. in. o Powstaniu Warszawskim.
  8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii:
    Gołąbek Zofia – Stary Nart    200zł.
  9. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
    Monika Tomczyk, córka Kazimierza i Danuty, panna ze Stalowej Woli par. św. Floriana i Piotr Jarosz, syn Adama i Teresy, kawaler z Gwoźdźca par. Nowy Nart – zapowiedź 2.
    Patrycja Agnieszka Sądej, córka Mieczysława i Marii, panna z Cholewianej Góry i Marcin Kowal, syn Mariana i Krystyny, kawaler z Wilczej Woli, par. Nowy Nart – zapowiedź 1.
  10. W minionym tygodniu do domu Ojca odszedł: śp. Jan Sudoł. Polecając go Miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…