Ogłoszenia: 20. 07. 2014 – XVI Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół: Iwona Dziadura, Paulina Dudzik, Joanna Drzymała. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o piękno naszej świątyni.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    we wtorek – wspomnienie św. Marii Magdaleny;
    w środę – święto św. Brygidy, zakonnicy i Patronki Europy;
    w czwartek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy;
    w piątek – święto św. Jakuba Apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa;
    w sobotę – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP.
  3. W każdą środę Nieustanna Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. poświęcenie samochodów z racji św. Krzysztofa.
  5. Tradycyjnie od 4 do 12 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Zapisy do 25 lipca. Spotkanie przed pielgrzymką 27 lipca o 15:00 w Jeżowem par. Narodzenia NMP. Więcek szczegółów w zakrystii.
  6. Zachęcam do czytania „Niedzieli”.
  7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii:
    Cebula Marian Stary Nart      300zł.
  8. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
    Monika Tomczyk, córka Kazimierza i Danuty panna ze Stalowej Woli par. św. Floriana i Piotr Jarosz, syn Adama i Teresy, kawaler z Gwoźdźca par. Nowy Nart – zapowiedź 1.
  9. W minionym tygodniu do domu Ojca odeszła: śp. Anna Piróg. Polecając ją miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…