Ogłoszenia: 29. 06. 2014 – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
  1. Bóg zapłać osobom, która w minionym tygodniu zadbały o porządek w naszym kościele, za przygotowanie nowego i starego kościoła do uroczystości odpustowych: Irena Dul, Józefa Dul, Grażyna Sałek, Janina Ryś, Anna Jarosz, Bogusława Drelich oraz za ofiarę na kwiaty 100zł. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o piękno naszej świątyni.

2. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do lepszego przeżywania przez nas Uroczystości Odpustowej. Dziękuje p. Beacie Kowalskiej za wykonanie dekoracji kwiatowej. Strażakom, za prowadzenie procesji, dziewczętom, za to że niosły figury i obrazy, małym dziewczynkom, za sypanie kwiatów, ministrantom, scholi z p. organiką, p. kościelnemu.

3. Szczególne podziękowania p. Stanisławowi Rębiszowi i Szymonowi Żakowi ze Starego Nartu za bezinteresowną pracę oraz p. Leszkowi Siudak za troskę o nasz cmentarz.

4. W każdą środę Nieustanna Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszam.

5. W czwartek obchodzimy święto kolejnego Apostoła, Świętego Tomasza.

6. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Rano odwiedzimy chorych w domach. O 17.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzina Miłosierdzia i możliwość skorzystania ze spowiedzi.

7. W najbliższą niedziele na sumie spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.

8. Zapraszam wszystkich ministrantów i scholę na wakacyjne spotkanie, w sobotę po wieczornej Mszy św.

9. W najbliższy wtorek o godz. 20.00 spotkanie Rady Parafialnej i wszystkich zainteresowanych sprawą ołtarza. Wszystkich serdecznie zapraszam.

10. Zachęcam również do czytania „Niedzieli”.

11. Jubileusze małżeńskie w miesiącu czerwcu:
    56 rocznica: Stanowski Zbigniew i Janina – Łąkieć;
    54 rocznica: Kopeć Tadeusz i Władysława – Nowy Nart;
    53 rocznica: Chudzik Józef i Stanisława – Nowy Nart;
    40 rocznica: Stec Marian i Krystyna – Stary Nart;
    35 rocznica: Wargacki Józef i Zofia – Stary Nart.

12. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.

Patrycja Bajek, córka Mirosława i Haliny, panna z Nowego Nartu i
    Grzegorz Olejarz, syn Marka i Elżbiety, kawaler z Gwoźdźca par. Spie – zapowiedź 2.